Ярмарка професій

Ярмарка професій

Щороку перед випускниками шкіл постає питання щодо вибору правильного шляху в житті. Вибір професії – один з найскладніших і найвідповідальніших кроків в житті молодої людини. Так 17 жовтня 2018 року допомогти зробити правильний вибір в житті та профорієнтувати молодь у виборі спеціальностей та робітничих професій лісівничого спрямування вирушило одразу дві профорієнтаційні групи для участі в Ярмарках професій організованих центрами зайнятості Іванківського та Бородянського районів.  

Метою поїздки було не лише надати інформацію про Малинський лісотехнічний коледж і зацікавити молодь, але й зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, яку пропонує наш навчальний заклад, також активізувати молодь на опанування професій: бухгалтера, лісника, механіка, деревообробника, лісозаготівельника, озеленювача, мисливствознавця, землевпорядника, що мають нині попит на ринку праці, розширити уявлення випускників про робітничі професії, які учні мають можливість опанувати на відділенні первинної професійної підготовки, сформувати позитивне ставлення до них.

На Ярмарку професій в смт.Іванків зібралися більше як понад 140 учнів з Іванківського та Поліського районів, для яких було проведено майстер-клас  по живцюванню декоративних рослин завідувачем відділення Лісового господарства та землеустрою, Сахнюк В.В., головою циклової комісії механічних дисциплін, Деняченком М.І., заступником голови лісомисливських та садово-паркових дисциплін, Карпенко О.А., а також майстер-клас, елементів художнього різьблення по дереву, студентом ІІІ курсу Янченком Миколою. У ході заходу було  проведено презентацію нашого закладу з демонстрацією відеофільму, всі бажаючі мали змогу отримати більш детальну інформацію з інформаційних стендів і отримати брошури та буклети. Викладачі мали змогу інформувати майбутніх абітурієнтів про умови вступу, перелік спеціальностей і робітничих професій та організацію навчання в МЛТК.

В.В.Сахнюк, завідувач відділення


ГАЛЕРЕЯ