Герої не вмирають

20 лютого в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні — це пам’ятний день для вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

«Україна – країна смутку і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше мають її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої, вікової, героїчної боротьби за волю, в результаті якої – велетенське кладовище: високі в степу могили, руїна та прекрасна на весь світ, безіменна, невідомо коли і ким складена пісня…». Так про Україну сказав Степан Васильченко.

Вшанували Героїв Небесної Сотні студенти та викладачі коледжу. В усіх академічних групах було проведено урок-реквіум «Герої на вмирають!», з метою овічнити велику людську гідність, громадянську і національну відвагу, силу духу і стійкість тих громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави. Героїв Небесної сотні вшанували хвилиною мовчання.

В читальній залі бібліотеки була презентована книжкова інсталяція вшанування Героїв Небесної Сотні.

Студенти та викладачі коледжу переглянули документальний фільм Сергія Лозниці «Майдан», заснований на реальних подіях.

Героїчна сотня журавлиним ключем поринула у вирій вічності, ставши нашими Ангелами-Охоронцями на небі. Українські Ангели загинули за незалежність нашої держави, за честь, за волю, за право бути Українцем, і ціною жертовності показали, що український дух є незламним, а народ – нескореним.