ІІ етап Всеукраїнських інтелектуально-спортивних змагань професійного спрямування «FORESTRY QUEST»

17 -19 жовтня 2019 року на базі ННІ лісового і садово-паркового господарства НУБіП України та Боярської лісової дослідної станції, з метою забезпечення підвищення якості підготовки фахівців лісового господарства та активізації участі студентів у громадській і навчально-науковій діяльності, відбувся ІІ етап Всеукраїнських інтелектуально-спортивних змагань професійного спрямування «FORESTRY QUEST» серед студентів коледжів та університетів, які навчаються за спеціальністю «Лісове господарство».

В змаганнях взяли участь 15 команд з різних куточків України. Змагання складались з трьох етапів: І етап – заміна пильного ланцюга бензиномоторної пили та розкряжування колоди механізованим способом; ІІ етап змагань полягав у проходженні маршруту, вказаного на карті, із визначення зразків гербарію трав’янистих рослин-індикаторів, облистяних та необлистяних пагонів, насіння деревних і чагарникових видів, лісових звірів і птахів, фітопатологічних хвороб та ентомологічних шкідників, деревини тощо; ІІІ- етап таксація окремого ростучого дерева (окомірно), колоди та насадження (інструментально).

Малинський лісотехнічний коледж на змаганнях представила команда «Лісовий патруль» із числа студентів четвертого курсу: Гобод Інни група ЛГ 41, Янченка Миколи, Суганяки Олексія, Сташенка Олександра група ЛГ 42 на чолі з викладачем Гирею Володимиром Анатолійовичем. Нашим учасникам під час жеребкування випало п’ятими вирушати на маршрут. Виконуючи всі завдання трьох етапів змагань, наша команда посіла третє місце серед 7 команд коледжів в особовому заліку поступившись студентам Шацького лісового коледжу та студентам Лубенського лісотехнічного коледжу.

Абсолютним переможцем серед 60 студентів навчальних закладів у конкурсі по розпилюванню колоди механізованим способом став наш студент Янченко Микола, який не тільки швидко відпиляв колоду але й точно.

Переможці змагань були нагороджені дипломами та цінними подарунками. Хочу особисто подякувати студентам ОС бакалавра,ОКР молодшого спеціаліста та учні ППП  за їх знання та викладачам, які допомогали готуватись до змагань.

Голова циклової комісії лісогосподарських та садово-паркових дисциплін С.В.Стасюк.


ГАЛЕРЕЯ