Екскурсія до Львова

Екскурсія до Львова

5-6 квітня студенти II курсу груп ЕР-21 (Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу) та ЗБ-21 (Зелене будівництво і садово-паркове господарство) разом із викладачами Малинського лісотехнічного коледжу Музикою І. А., Шовкун О.П. та Байхановою О.В. здійснили захоплюючу поїздку до міста Львова.

Знайомство із містом ми розпочали з  пішої екскурсії «Стародавній Львів» – це серце міста, що і досі задає сучасності ритм історії.

Нікого із студентів не залишив поза увагою Квадрат на площі Ринок, в центрі якого розташований знаменитий львівський Біг-Бен; Ратуша, історія якої розпочалася ще з початку далекого ХІV століття. Площа Ринок – це також архітектурна композиція з різноманітних та унікальних кам’яниць, кожна з яких має свою неповторну історію.

Студенти мали можливість побачити дивовижну красу Львова з висоти пташиного польоту, піднявшись дружно на Високий замок. Незабутні спогади залишилися у серцях про Собор Святого Юра, Собор Святої Анни, театри, історичні будівлі, пам’ятники, музеї, кав’ярні, парки.

З насолодою студенти оцінили майстерність виробів Львівської Майстерні Шоколаду, Майстерні карамелі та Копальні кави.

Варто лише було 2 дні провести в цьому місті і це вже теж легенда, наша  власна, яка навіки запам’яталась нам. Навіть сіра буденність тут розмальовується колоритом звуків львівських музик, яких не можна оминути, не зупинившись на хвилину і не прислухавшись до них.

Цим містом можна захоплюватися в будь-яку пору року та в будь-який час доби. Львів – це жива історія в сьогоденні. З подорожі студенти привезли багато сувенірів, хороший настрій та незабутні враження!

 

Музика І.А., голова студентського профкому


ГАЛЕРЕЯ