Другий етап вступної кампанії 2018 року в коледжі

Продовжується реєстрація електронних кабінетів вступників на основі ПЗСО, яка розпочалась з 2 липня та завершиться 25 липня.

З 12 липня кожен абітурієнт, який зареєстрував персональний кабінет вступника має можливість подати електронну заяву для вступу в коледж за обраною спеціальністю на навчання за ОКР «Молодший спеціаліст» та ОС «Бакалавр» на денну форму навчання. Від абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти (11-ти класів) прийом документів триватиме до 8 серпня за результатами сертифікатів ЗНО та до 1 серпня для осіб, які приймають участь у конкурсі за результатами співбесіди та іспитами на основі ПЗСО. Крім цього, з 12 до 24 липня, триває прийом заяв в паперовому варіанті, безпосередньо в приймальній комісії коледжу, від абітурієнтів на основі диплома молодшого спеціаліста для вступу як на денну, так на заочну форми навчання за ОС «Бакалавр» за спеціальністю 205 Лісове господарство. Вступники на основі ПЗСО мають змогу теж зареєструвати електронну заяву для вступу за ОС «Бакалавр» з 12 до 1800 26 липня на денну форми навчання та до 1800 10 серпня на заочну форму навчання.

На 18 годину 14 липня до приймальної комісії коледжу надійшло вже 15 заяв від абітурієнтів на основі повної загальної середньої освіти та 65 заяв на основі ОКР «Молодший спеціаліст» для вступу за ОС «Бакалавр».

Відповідальний секретар приймальної комісії, Сахнюк В.В.