«Дорожня розмітка»

З 16 до 20 вересня в Малинському лісотехнічному коледжі пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху, який націлений на підвищення обізнаності та усвідомлення кожним учасником найгостріших проблем безпеки дорожнього руху.

Протягом тижня студенти нашого навчального закладу на відкритих уроках та виховних годинах мали можливість якомога більше дізнатися про Правила дорожнього руху: облаштування дороги, дію світлофорів, дорожних знаків та розмітки.

Так 16.11.2015р. викладач Деняченко М.І. провів відкритий урок на тему «Дорожня розмітка», на якому ознайомив студентів з Правилами безпечного руху по проїжджій частині.

Також, незабутньою подією для молоді став візит начальника УДАІ УМВС України в м. Малині Савченка Володимира Юрійовича, який розповів про правила поведінки на дорозі, дорожні знаки та дорожню розмітку,а також обговорив зі студентами обливості використання світлоповертаючих елементів пішоходами та велосипедистами.

З метою профілактики  дорожньо-транспортного травматизму в академічних групах пройшли тематичні виховні години. Крім того, для студентів 1 та 2 курсів пройшов тренінг на тему «Правила надання першої долікарської допомоги при ДТП».

Деняченко М.І. голова циклової комісії механічних дисциплін.


ГАЛЕРЕЯ