До Дня працівників освіти

28 вересня, напередодні Дня працівників освіти Малинський лісотехнічний коледж вітав освітян. Свято розпочав директор закладу – І.Д.Іванюк. У своїй промові він наголосив на тому, що праця вчителя є надзвичайно важливою для країни, що саме вони плекають майбутнє, закладаючи підвалини розвитку на багато років вперед. Але, на жаль, професія вчителя недооцінена сьогодні. Внесок і відповідальна місія вчителів були і будуть надзвичайно важливими.

В цей святковий день працівників відзначено грамотами та подяками. Зокрема, подяки від Міністерства освіти і науки України за вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність вручені викладачам О.В.Лосю і Т.А.Пернарівській.

Від Житомирської обласної ради нагороду отримала С.М.Венгель.

Керівник державного апарату Малинської РДА Шевченко С.М. привітала всіх освітян закладу і вручила нагороди голови Малинської РДА: О.П.Шовкун, О.В.Марченко, Л.І.Мойсієнку.

Грамотами Малинського лісотехнічного коледжу були нагороджені: О.Я.Клюско, М.В.Власюк, Н.П.Пиршіна, Т.М.Попизенко, а також подяками: В.А.Гиря, С.В.Лазука, В.М.Костюченко, Н.О.Левченко, О.С.Васильчук.

Слова вітання звучали також від колишнього викладача, заступника директора з виховної роботи, а зараз голови районної організації ветеранів України Євгена Дмитровича Зайця.

На честь освітян лунали музичні вітання від художнього колективу МЛТК.

Дякуємо Вам від усього серця за вашу працю, дорогі вчителі!

Н. Кутьяр


ГАЛЕРЕЯ