День знань в коледжі

День знань в коледжі

День Знань – це, мабуть, єдине свято, яке одночасно є і загальним для всіх, і особистим для кожного.

1 вересня в Малинському лісотехнічному коледжі відбулися урочистості з нагоди Дня знань та посвячення першокурсників у студенти.

Захід розпочався з Державного Гімна України, а право підняти Державний Прапор України надалося кращим студентам – відмінникам навчання, стипендіатам Президента України Опанасенку Віталію (група ЛГ 41) та Пастушенко Вірі (група ОД 41).

Зі словами привітання до присутніх звернувся директор коледжу, заслужений лісівник України, кандидат сільськогосподарських наук, доцент, Ігор Дмитрович Іванюк. У своєму виступі він тепло привітав усіх першокурсників із знаменною у їх житті подією, наголосив, що кожен день студентського життя є цеглиною майбутньої кар’єри, підкреслив, що в коледжі студенти завдяки високопрофесійному педагогічному колективу здобудуть глибокі сучасні знання з обраного фаху та будуть мати унікальну можливість розвивати творчі і лідерські якості. Ігор Дмитрович побажав студентам та викладачам коледжу невичерпної енергії, натхненного навчання та наполегливої праці задля високих досягнень і вручив Подяку Міністерства освіти та науки України Ганжалюк Т.С., викладачу спецдисциплін та Грамоту Міністерства освіти та науки Україні Шемет О.І., викладачу загальноосвітніх дисциплін. Також,за наполегливу працю та професіоналізм у підготовці молодших спеціалістів лісового господарства Грамотами Малинського лісотехнічного коледжу були нагороджені:
Стасюк С.В., викладач спецдисциплін;
Левченко Н.О., викладач загальноосвітніх дисциплін;
Реус С.В., викладач спецдисциплін.

За відмінні успіхи в навчанні грамотами коледжу були нагороджені:
Вінцелевич Ганна – група ЗВ 41;
Попеску Вікторія – група ЗВ 41;
Яковлєв Микола – група ЕР 41;
Опанасенко Віталій – група ЛГ 41;
Бугайчук Іван – група ЛГ 43;
Кисиленко Олександр – група ЛГ 43;
Папіжук Галина– група ЛГ 43;
Кравчук Ігор – група ЛЗ 41;
Пастушенко Віра – група ОД 41;
Сірош Дар’я – група ОД 41;
Сорокін Владислав – група ОД 41.

За активну участь у житті коледжу відмічені грамотами: група ЗБ+МГ 31, група ЛГ 41, група ЛГ 21, а також студентка групи ЗБ 31 Мурга С.

Також були нагороджені грамотами, дипломами та подяками активні учасники художньої самодіяльності, спортсмени і активісти.

Радість свята розділив почесний гість, заступник голови Малинської РДА Сивко В.В., який щиро привітав викладачів, працівників та студентів коледжу з початком нового навчального року і вручив нагороди голови Малинської РДА та районної ради:
Фещенко В.М., головному бухгалтеру;
Сахнюк В.В., зав.відділенням;
Кудріцькій Н.В., зав.бібліотекою.

Від класних керівників усіх присутніх, а особливо першокурсників, привітала Карпенко О.А., а студентка ІІІ курсу Мурга С. під час свого виступу побажала,щоб вони стали достойними студентами і продовжувати кращі традиції коледжу та сприяли створенню нових.

Після закінчення лінійки всіх присутніх запросили до актової зали, де відбувся урочистий захід «Посвята в студенти».
Студентам–першокурсникам директор коледжу Іванюк І.Д., заступник директора з навчальної роботи Ковальчук Л.О. та заступник директора з виховної роботи Вербицька Т.Є. вручили атрибути студентського життя – символічні ключ, студентський квиток та залікову книжку.

Молоді люди присягнули вчитися та працювати заради добробуту українського народу, процвітання держави, а також берегти, збагачувати славні та добрі традиції навчального закладу, бути гідними звання студента МЛТК.

Подарунком для всіх присутніх став концерт, який підготували учасники художньої самодіяльності.

Щиро вітаємо з Днем знань – справжнім всенародним святом мудрості, доброти і людяності!

Бажаємо всім студентам миру, чистого неба, підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.

Найщиріші слова привітання – викладачам, які щедро діляться своїми знаннями, плекають справжніх патріотів нашої держави.

Т.Є.Вербицька, заступник директора з виховної роботи


ГАЛЕРЕЯ