День збройних сил України

День збройних сил України є символом справжньої мужності, героїзму і відваги, український народ складає глибоку шану всім, хто боронив честь і свободу рідної землі, хто нині зміцнює обороноздатність країни. В коледжі цей день відзначають із особливим почуттям. Українська армія стала на захист рідної землі. Сьогодні українське військо сильне не лише зброєю та хистом, а й потужним патріотичним духом.

Напередодні Дня Збройних сил України в коледжі  були проведені заходи.

В спортивній залі викладачем предмету «Захист Вітчизни» Лось П.В. та викладачами  фізичного виховання Гловацьким Р.М. і Лазукою С.В. було проведено святково-урочистий спортивний захід “Славні хлопці України” серед студентів ІІ курсу коледжу.

Мета заходу – виховати в студентів морально-вольові якості: силу волі, сміливість, наполегливість, рішучість, упевненість у своїх силах, дружбу і товариськість; сприяти розвитку рухових якостей студентів, сили, спритності, витривалості.

В програмі змагань були: спорядження магазину патронами, одягання протигазу та ЗЗК, підтягування, жим лежачи 50кг. штанги, перетягування канату, накладання пов’язки.

Переможцями змагань стала команда групи ЛГ 21, другими – ЛГ 22, третє місце посіли команда групи ЕР 21.

Всі учасники заходу отримали насолоду від спортивного азарту та радість від солодких подарунків до свята.

В актовій залі, з нагоди  Дня ЗСУ, відбувся святковий захід за участю працівників райвійськкомату та учасника АТО.

Пісні та вокально-хореографічні композиції патріотичного спрямування нікого не залишили байдужими. Вони супроводжувались відео та слайдами про найтрагічніші сторінки з історії України, зокрема й сучасності. Хвилиною мовчання було вшановано всіх, хто загинув під час бойових дій.

У лавах Збройних Сил України служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Відзначили, що у пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збережуться подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, учасників АТО, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

В руслі патріотизму і незламності духу пройшло свято – День Збройних Сил України, аби молоді люди зрозуміли важливість – гідно продовжувати традиції своїх батьків.


ГАЛЕРЕЯ