День захисника України

День захисника України

14 жовтня відзначається День захисника України — державне свято мужності й геройства. Вперше урочисті заходи на честь захисників рідної землі відбулися у 2015 році під гаслом «Сила нескорених».

Водночас, 14 жовтня наш народ відзначає День українського козацтва та свято Покрови Персвятої Богородиці, яка з давніх-давен була заступницею козаків.

10 жовтня в актовій залі коледжу відбувся урочистості з нагоди Дня Захисника України.

Святкова програма розпочалася з вітального слова заступника директора з виховної роботи Вербицької Т. Є. Студентство підготувалося до свята: співали патріотичні пісні, декламували вірші, розповіли про славне героїчне минуле українського козацтва, про дружинників Київської Русі, про Майдан, про загиблих Героїв в зоні АТО. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять випускників коледжу, які загинули під час проведення Антитерористичної операції на Донбасі.

Студентам ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учням ППП було презентовано «Урок мужності» у форматі онлайн, за участі Героя України Ігоря Гордійчука.

Патріотизм, героїзм нашого народу і сьогодні залишається прикладом для майбутніх поколінь. Ми завжди захищали, захищаємо і будемо захищати нашу рідну Україну!

Шановні чоловіки!

Ви сучасні захисники України — спадкоємці козацьких традицій, які присвятили своє життя служінню українському народу, захисту Батьківщини!

Вітаємо зі святом, дякуємо за сміливість, відвагу й самопожертву, бажаємо здоров’я, наснаги та мирного неба!

Прес-служба МЛТК


ГАЛЕРЕЯ