День Соборності

День Соборності

День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та  Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Традиційно в Малинському лісотехнічному коледжі відбулось святкування Дня Соборності України. З огляду на сучасну ситуацію в країні, питання єдності країни, як ніколи актуальне.

Студенти ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учні ППП патріотично відзначили це свято. У холі коледжі була організована тематична виставка літератури, де всі охочі мали змогу ознайомитися з історією свого народу.

Кульмінацією святкування стало проведення святково концерту в актовій залі коледжу під культовою назвою «Україна єдина». Студенти коледжу були не лише глядачами, але й активними учасниками. Вже незмінні ведучі зустріли нас промовою, зворушливі пісні та не менш чуттєвий відеолекторій допоміг заглибитися в той далекий 1919 рік, а запальний танець подарував заряд енергії на цілий день.

У цей знаменний день щиро зичимо усім злагоди й миру, родинного щастя, міцного здоров’я, звершення усіх життєвих задумів, невичерпної енергії та творчої наснаги. Це свято показує, що усі ми – діти однієї великої України і бажаємо жити в згоді – злагоді. Нехай цей день принесе у кожен дім добробут, віру та надію в прекрасне майбутнє України!

Єднаймося для розвитку нашої України!

Слава Україні!

Слава її Героям!