День Соборності України

День Соборності України

     22 січня ми відзначаємо День Соборності України. Це важлива віха у тисячолітній історії українського народу. Під час бездержавного існування, яке тривало століттями, українців змушували відмовитись від національної самоідентифікації і злитися з панівними етносами. Але вони залишалися вірними традиціям предків. Перебуваючи в складі двох недружніх сусідніх імперій, вони сформували єдину націю. Коли імперії розвалились у вогні першої світової війни, створені українськими політичними силами народні республіки задекларували об’єднання в єдину соборну державу.

     Нині Україна відзначає 101-шу річницю Дня Злуки – це надзвичайно важлива дата в історії нашої держави.

     З нагоди Дня Соборності України у коледжі відбулися заходи. В актовій залі коледжу прийшов відкритий захід «Україна єдина».  Студенти ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учні ППП були не лише глядачами, але й активними учасниками. Вже незмінні ведучі зустріли нас промовою, зворушливі пісні та не менш чуттєвий відеолекторій допоміг заглибитися в той далекий 1919 рік. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували всіх загиблих хто віддає і віддав своє життя за незалежну і соборну Україну.

     З урочистою промовою звернувся директор коледжу Іванюк І.Д.:

«…За волю та незалежність України загинули і зараз гинуть десятки тисяч кращих синів України. Сьогодні ми віримо, що територіальна цілісність України скріплена кров’ю мільйонів борців навіки залишатиметься…»

Шановні викладачі, працівника та студенти! 

День Соборності України – це одне з найважливіших свят нашої країни, що символізує те, що ми всі – це один народ і ніякі рубежі не зможуть нас розділити.

У цей знаменний день щиро зичимо усім міцного здоров’я, миру, щастя, нових досягнень на благо нашої України!

Єднаймося для розвитку нашої України!

Слава Україні!

Слава її Героям!

Прес-служба МЛТК