У 1939 році почалася найстрашніша Друга світова війна. Кажуть, без величезних втрат нацистів було не зупинити … В лихоліття війни було втягнуто 67 держав, 80 % населення Землі. Друга Світова тривала довгих 6 років. Вона пронеслася над величезними територіями Європи, Азії й Африки, охопила простори всіх океанів. У цій війні загинуло близько 60 млн осіб, не говорячи вже про поранених і тих, хто пропав безвісти. Лихо й страждання, які пережили люди, незмірні.
Страшні сліди залишила війна. Тільки на території України в руїни і згарища було перетворено 714 міст, 28 тис.сіл. Скільки горя, скільки страждань за цими цифрами. Багато днів і ночей ішли воїни вогненними дорогами війни. Кожен день, як рік, кожен рік, як століття. Все витримали і перемогли. Перемогли тому, що вели війну справедливу, захищали Батьківщину, воювали за її свободу. Перемогли тому, що відстоювали право на життя.
Червоний мак — символ пам’яті жертв Першої світової війни, а згодом — жертв усіх військових та цивільних збройних конфліктів, починаючи із 1914 року. Студенти коледжу долучились до акції виготовлення стилістичний червоних маків та логотипу з гаслом «Ніколи знову».
9 травня – День Перемоги над нацизмом у Європі. З нагоди цього свята в коледжі була проведена урочиста лінійка, в якій прийняли участь викладачі та студенти. Зі словами привітання до присутніх звернулась Ковальчук Л.О, зам.директора з навчальної роботи, і наголосила, що: «Для українців ця війна була боротьбою за право на вільне життя, за свою землю, за гідне майбутнє. Це була справедлива, визвольна, священна війна проти підступного і жорстокого ворога, який виношував плани перетворити на рабів слов’ян та інші народи, віднесені нацистами до так званої “нижчої” раси». До студентів та викладачів звернувся ветеран війни, колишній викладач коледжу Кушнір В.П.. і зазначив, що треба завжди пам’ятати про подвиг солдатів у Другій світовій війні, які дали можливість наступним поколінням жити, радіти, працювати на рідній землі , народжувати і виховувати дітей. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять про всіх загиблих.
В актовій залі коледжу було продемонстровано документальний фільм «Ціна Перемоги», а у читальній залі бібліотеки презентована книжкова виставка.
Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося дожити до Перемоги.
Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через сто, і через століття. Обов’язок нинішніх поколінь – бути гідними продовжувачами справи переможців, що вирвали країну з лап ворога, що врятували її і зберегли прекрасною і квітучою. Щороку свято 9 травня служитиме нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!