ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ, ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ

8 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПАМ’ЯТІ ТА ПРИМИРЕННЯ,

9 ТРАВНЯ – ДЕНЬ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ.

У ці травневі дні український народ, разом з Європою та світом, вшановує мужність і жертовність тих, хто пройшов палаючими фронтовими дорогами Другої світової війни, на чию долю випали тяжкі роки окупації та пекло нацистських концтаборів, хто в післявоєнні роки відроджував тисячі перетворених на руїни українських міст і сіл.

Внесок українського народу у перемогу над нацизмом неможливо переоцінити: понад 9 мільйонів осіб було забрано з України до радянських Збройних Сил, близько 4 мільйонів з них полягли в запеклих боях, рятуючи світ від нацистського поневолення. З нашою країною пов’язані основні вирішальні події на радянсько-німецькому фронті.

У Малинському лісотехнічному коледжі, з нагоди Дня пам’яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у другій світовій війні, відбулися урочисті заходи.

За ініціативи студради коледжу, 7 травня у закладі був проведений марафон , у якому прийняли участь студенти ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учні ППП, викладачі навчального закладу. Цьогоріч активної молоді, яка долучається до заходу такого типу, стало більше.

8 травня відбулася урочистий мітинг-реквієм присвячений 74 – річниці Перемоги над нацизмом у Європі. Присутні схилили голови у хвилині мовчання та запалили свічки пам’яті для вшанування  загиблих воїнів та померлих ветеранів Другої світової війни, загиблих на сході України героїв.

У холі ,головного навчального корпусу, розгорнуто книжково-ілюстраційну інсталяцію  «В книжковій пам’яті — миттєвості війни». У читальній залі була презентована книжкова виставка «Шана за подвиг — вдячність за мир!»

Український народ завжди прагнув миру і добросусідства. Священний обов’язок кожного з нас – бути гідними подвигу батьків і дідів та зробити все для того, щоб  в Україні був мир та добробут.

«Дорогі ветерани, шановні учасники антитерористичної операції, щиро вітаємо Вас із незабутнім світлим днем, Днем Перемоги над нацизмом у другій світовій війні . Вдячність сердець і пам’ять про величний подвиг захисників житиме вічно.  Вічна пам’ять загиблим, низький уклін живим!».

Прес-служба МЛТК!


ГАЛЕРЕЯ