День охорони праці

На виконання Указу Президента України від 18.08.2006р. №685 щороку 28 квітня у Всесвітній день охорони праці в Україні відзначається День охорони праці. В Малинському лісотехнічному затверджено План заходів з підготовки та проведення Дня охорони праці з 28 квітня 2016 року під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

У рамках проведення Дня охорони праці в коледжі було проведені заходи, які розпочалися ознайомлення з планом проведення заходів присвячених до Дня охорони праці (студентське радіо 28.04.2016р) та показовим  заняттям (Матющенко А.М. на тему: «Основи виробничої безпеки. Загальні вимоги безпеки. Стрес на робочому місці: колективний виклик»). Адже стрес – це виклик не лише працівнику, але й усім, хто причетний до колективної праці. Управління стресом має стати основним пріоритетом як для роботодавців, так і для самих правників.

Для участі в олімпіаді з дисципліни «Основи охорони праці» були залучені студенти академічних груп II–III курсів, які мають гарні знання, творчі здібності. Завдання олімпіади включають в себе комплексну перевірку знань студентів з правових і організаційних питань охорони праці, з питань гігієни праці, виробничої санітарії, техніки безпеки та пожежної безпеки, а також активної позиції щодо практичної реалізації принципу пріоритетності охорони життя та здоров’я працівників по відношенню до результатів виробничої діяльності. Члени журі відмітили учасників груп як знаючих, активних та перспективних майбутніх спеціалістів лісової галузі. (проводять викладачі: Матющенко А.М., Мойсієнко В.В. 28.04.2016р.)