День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, 20 лютого, вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Пам’ятний день встановлено указом Президента України П.Порошенка 11 лютого 2015 року з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, гідного вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

З нагоди Дня Героїв Небесної Сотні в коледжі пройшли заходи.

В актовій залі під час відео лекторію студенти коледжу переглянули документальний фільм «Переломний момент: війна за демократію і Україні».

В бібліотеці коледжу була презентована книжкова виставка «Слава Небесній Сотні», а в холі центрального корпусу – куточок пам’яті «Не стану на коліна».

Ми закликаємо всіх сьогодні згадати у молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє. Хай пам’ять про них згуртує нас, живих, дасть нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення власної держави на власній землі!


ГАЛЕРЕЯ