Чарівні звуки струн бандури

Великий вплив на сучасну українську молодь мають різні розважально – культурні, масові заходи, а також зокрема і музика. Так, метою відвідування театральних вистав, концертних програм є – розвиток емоційної сфери, розширення культурного світогляду, здобуття навичок поводження в місцях культури та відпочинку.

11 листопада на сцені районного Будинку культури вперше виступала Національна заслужена капела бандуристів ім. Георгія Майбороди (художній керівник і головний диригент заслужений діяч мистецтв України Юрій Курач).

Студенти коледжу, які прийшли на концерт, були у захваті від високопрофесійного виконання українських народних та авторських пісень колективу. Після кожного номеру в залі лунали бурхливі овації. Насамкінець художній керівник і диригент капели Юрій Курач сказав: «Давайте тішитися, що у нас є такі пісні, танці, мелодії, така щира українська душа. Кажуть навіщо нам зараз культура, коли іде війна. Це нісенітниця. Нашій капелі скоро виповниться сто років. Заснована вона у роки кривавої громадянської війни. Тому якраз у роки війни культура має бути одним із пріоритетних напрямків для держави. Бо у нас прекрасний народ, який хоче бути культурним».