Благодійний ярмарок 2014

Благодійний ярмарок 2014

12 грудня в коледжі відбувся благодійний ярмарок, яким освітянська родина навчального закладу підтримала учасників антитерористичної операції на Сході України.

Поки одні воюють на фронті, інші збирають кошти на забезпечення їх частин всім необхідним. У нашому коледжі є викладачі та студенти, родичі яких беруть участь в АТО.

Тому ми вирішили підтримати їх не тільки добрим словом, але й зібраними під час ярмарку коштами.

Студенти коледжу долучилися до організації та проведення благодійного ярмарку – охоче взяли участь у створенні, виготовлені та продажу сувенірної продукції — календарів і зошитів з краєвидами рідного коледжу. Сувенірну продукцію з задоволенням купували студенти, викладачі і гості закладу. На ярмарку панувала атмосфера єдності, адже кожен прагнув зробити власний внесок у спільну добру справу.

Наприкінці ярмарку студентська рада коледжу підрахувала зібрані кошти, прозоро і справедливо , щоб потім передати нашим захисникам. Зараз обов’язок кожного, хто на це здатен — стати на захист Батьківщини. Не всім місце на фронті, жодного фронту не було б без волонтерів, без людей, що купують, збирають, привозять речі, які необхідні для боротьби.

Ми пишаємося українським народом, українськими героями і бажаємо їм якомога швидшого повернення до рідних домівок, щоб разом будувати мирну, незалежну, вільну Україну!


ГАЛЕРЕЯ