АКТУАЛЬНО! ПРОБНЕ ЗНО 2020

АКТУАЛЬНО! ПРОБНЕ ЗНО 2020

Нагадуємо, що на даний час триває реєстрація на пробне ЗНО 2020. Всі бажаючі перевірити свої сили та рівень підготовки з того чи іншого предмету мають змогу під час проходження пробного ЗНО 2020.

Цьогоріч реєстрація триває з 03 до 24 січня 2020 року на сайті Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 21 березня,

з історії України, з математики, з біології, з географії, з фізики, з хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) – 28 березня. Слід зауважити, що в день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може скласти тест з одного навчального предмета.

Реєстрація для проходження пробного ЗНО дає широкий спектр можливості, так зареєстровані учасники матимуть змогу перш за все підготуватись психологічно для проходження такого роду екзамену, зможуть навчитись вірно та ефективно розподіляти час, оцінити свій рівень навчальних досягнень на даному етапі підготовки.

На даний момент вже зареєстровано для участі в пробному ЗНО 2020 року 102 особи серед студентів нашого закладу, загалом по Україні ця цифра сягає 10400 осіб за даними http://testportal.gov.ua/. Детально з інструкцією щодо реєстрації на ЗНО можна ознайомитись за посиланням:  https://vintest.org.ua/, а для перевірки зареєстрованих даних та можливості друку запрошень для участі в ЗНО за посиланням:   https://probne.vintest.org.ua/

Результати пробного ЗНО не дає можливість зарахування оцінки за державну підсумкову атестацію, оскільки для цього необхідно буде пройти процедуру реєстрації в основній сесії складання ЗНО з 03 лютого до 24 березня.

 

Бажаємо успіхів всім учасникам ЗНО!

Сахнюк В.В., завідувач відділення