Акція “За чисте довкілля”

З 11 до 22 квітня  коледж долучився до акції «За чисте довкілля», відповідно пункту 10 розпорядження голови ОДА від 20. 03.2019 №102 «Про проведення заходів і санітарного очищення та благоустрою території населених пунктів області».

З 11 до 19 квітня студенти коледжу провели прибирання та благоустрій території закладу освіти. 17 квітня відбулася акція «Зробимо берег чистий» під час якого була  очищена частина берегу Малинського водосховища.

22 квітня на базі Малинського лісотехнічного коледжу  проходив екологічний захід «ECO Fest».

Цьогоріч до акції долучилися  студенти ОС бакалавра, ОКР молодшого спеціаліста та учні ППП, працівники та адміністрація коледжу.

Спільними зусиллями студентів та працівників, була прибрана прилегла  територія до коледжу, упорядковане джерело поблизу села Слобідка, очищений від сміття місцевий пляж, та інші об’єкти ( усіх  обʼєктів – 15).

Фестиваль став для студентів однією із чудових нагод поспілкуватися у дружній атмосфері з однолітками, а для першокурсників знайти нових друзів.

Працювали дружно, адже кожний із нас вніс особистий посильний внесок в благоустрій нашого коледжу, щоб зробити все затишним і красивим.

Наше майбутнє залежить від нас самих. Дякуємо всім хто долучився до акції,  і зробив добру справу. У єдності наша сила. Адже маленькі вчинки творять велику справу. Єднаймося заради збереження нашої планети!


ГАЛЕРЕЯ