22 травня — річниця перепоховання Т.Г.Шевченка

Тарас Шевченко. З цим іменем сьогодні на планеті відома Україна. І хто б ти не був, де б не жив, той, хто перечитає «Кобзаря», не зможе уявити своєї долі без генія слова.

Той, хто крізь алмазну грань, Кобзаревого слова гляне у світ, той, уже ніколи не спиниться в дорозі до ідеалу – істинного братства між людьми і народами.и

22 травня – важлива дата  для кожного українця. У цей день прах Тараса Григоровича Шевченка, згідно з його заповітом, було перепоховано в Україні.

Щороку в цей день, в різних куточках України вшановують пам’ять про великого Кобзаря .

В актовій залі коледжу пройшов захід , присвячений 154-й річниці перепоховання Т.Г.Шевченка, на який завітали шановні гості: Народний артист України, лауреат Національної премії України ім. Тараса Шевченка Олесь Харченко та відомий літературознавець, шевченкознавець, заступник директора Інституту літератури імені Т. Г. Шевченка НАН України,  кандидат філологічних наук, заслужений працівник культури України Сергій Анастасійович Гальченко.

Зі сцени коледжу лунали прекрасні пісні у виконанні Олеся Харченка, поезія та історичні факти про Кобзаря  від Сергія Гальченка. Надзвичайний дух  творчості, духовності та національної гордості панував у залі.

Шевченківське пророче словолунає в нинішній складний для нашої країни час особливо потужно та пронизливо. Геніальна у своїй провіденційності поезія великого Кобзаря підтримує патріотичний дух та віру в світле майбутнє в кожного українця.

Любити Шевченка — це не тільки ставити йому пам’ятники і бюсти, а насамперед — жити за його заповітами.


ГАЛЕРЕЯ