21 березня — Всесвітній день лісу

21 березня – Всесвітній день лісів. День лісівництва святкується у день весняного рівнодення, і за традицією вважається першим днем весни і символом нового життя та нових починань. Даний період є сприятливим для посадки та росту дерев.

День лісу відзначає внесок лісів та лісового господарства у життя суспільства. Щороку в цей день фахівці з усього світу обговорюють користь лісу, товарів та послуг, отриманих з лісу; люди можуть дізнатися про стале управління лісами, невиснажливе використання лісових ресурсів (без завдання шкоди лісовим екосистемам) з метою їх збереження для майбутніх поколінь.

З нагоди Всесвітнього дня лісів у Малинському лісотехнічному коледжі відбулися заходи. Студенти, на чолі з викладачами активізували роботу: було проведено очистку місць санітарних рубок від порублених залишків, та очистили придорожні смуги лісу від сміття, а головне – створена їхніми руками площа лісових культур – становить 2 га.

Потрібно користуватися нашими природними багатствами так, щоб не тільки запобігти їх знищенню або збідненню, але й не призводити до негативного впливу на життєдіяльність людини, її взаємозв’язок з навколишнім середовищем.


ГАЛЕРЕЯ