10 днів роботи приймальної комісії

Вступна кампанія цього року в Малинському лісотехнічному коледжі стартувала 11 липня, а вже станом на 18-00 20 липня завершився прийом заяв від абітурієнтів на основі базової середньої освіти на денну форму навчання. Приємно радує той факт, що до коледжу подано 509 заяв на різні спеціальності від абітурієнтів.

21 липня вступники на базі 9 класів починають складати вступні екзамени, все ж приймальна комісія продовжує свою роботу щодо прийому документів від вступників на основі повної загальної середньої освіти, професійної освіти та раніше здобутого ОКР молодшого спеціаліста (спеціаліста) або ступеня бакалавра (магістра).

Слід зазначити, що з року в рік  деякі спеціальності та спеціалізації є більш чи менш популярними, приємно, що цьогоріч переважна більшість абітурієнтів поряд зі спеціалізацією Лісове господарство досить активно подавала заяви і на такі спеціалізації, як Зелене будівництво і садово-паркове господарство, Експлуатація та ремонт обладнання лісового комплексу, Мисливське господарство. Не лишилися поза увагою абітурієнтів і спеціалізації  Лісозаготівля та первинна обробка деревини, Обробка деревини,  Бухгалтерський облік, Землевпорядкування на які подано заяв лише на декілька менше від вище згаданих.

Для вступників на базі 11 класів, професійної освіти та раніше здобутого ОКР молодшого спеціаліста (спеціаліста) або ступеня бакалавра (магістра) нагадуємо, що подати документи на вступ можна до 18 години 27 липня, тому ще є час все зважити та зробити правильний обдуманий вибір, обрати ту професію, яка буде для вас в житті не лише практичною, але й улюбленою . Але хочеться вкотре зазначити, що краще подавати заяви бодай за день до кінцевого терміну. Не дарма в народі є прислів’я:  «Не лишай на завтра те, що можна зробити сьогодні!».

Відповідальний секретар приймальної комісії В.В.Сахнюк


ГАЛЕРЕЯ