Сьогодні настав день, якого я чекала з гордістю. Я пам’ятаю Вас зовсім юними, коли ми тільки починали цей спільний шлях. За ці роки ви стали для мене не просто студентами, а й частиною мого життя. Ми разом дорослішали, ділили хвилини радості, разом переживали невдачі та вчилися підтримувати один одного. Навчання закінчилося, але ваше доросле життя тільки починається. Головний іспит, який вам доведеться складати щодня – це іспит на людяність, чесність та щирість. Ніколи не зраджуйте своїх мрій і не дозволяйте нікому переконати вас, що ви чогось не можете.

Ви – сильні, талановиті та неймовірні. Двері нашої групи та коледжу завжди залишаться відчиненими для Вас, а я завжди буду вашою найбільшою вболівальницею. Летіть високо і будьте щасливими!

Марина Карпович, к. с.-г. н., класний керівник ЛГ-42