6 грудня – День Збройних сил України

День Збройних сил України – це свято козацького бойового духу, української звитяги, національного війська нашої держави та усіх українців, які готові захищати честь і славу, свободу і суверенність рідної землі.

В цей день ми вшановуємо всіх, хто носить чи носив військову форму, хто захищає спокій наших домівок. Щиро шануємо тих, чий святий обов`язок – захищати свою хату, боронити свою правду. Наразі слова”Слава Україні! – Героям слава!” перестали бути просто вітанням – це вже віддання шани найкращим, які у найважливіший момент для країни пожертвували собою заради Батьківщини. Звісно, зрозуміло, що майбутнє не за арміями і війнами. Наше майбутнє за тими, хто плекає у душі чарівну квітку свого народу,яка обов`язково розквітне у свій час разом із рідним народом.

Сьогодні усі складаємо молитву за мирне небо України, за славних воїнів, що його оберігають. Бажаємо усім захисникам здоров`я, витривалості, достатку, опіки Пресвятої Богородиці, яка завжди була Покровителькою українського війська і, звичайно, миру нам усім!

Кудріцька Н.В., завідувач бібліотеки