1 жовтня в коледжі

1 жовтня в коледжі

3 жовтня в Малинському фаховому коледжі, в рамках відзначення Дня захисника та захисниць України і Дня створення коледжу була презентована фотовиставка « ОБЛИЧЧЯ ВІЙНИ», де на світлинах закарбовано події, які відбувались в березні- квітні Малинщині, під час запеклих боїв. На сотні кадрів висвітлено геноцидну війну проти України, які зняли журналісти, військові, а також місцеві жителі у нашому Поліському регіоні, на Сході України, в Маріуполі… На світлинах закарбувались кадри із запорізького напрямку липень-серпень 2023 року та кадри з легендарної і нескореної Азовсталі, зняті нашим земляком, малинчанином – Дмитром Козацьким, позивний «Орест». Також сьогодні було презентовано модернізовану аудиторію “Захисту України” і лабораторію “Конструювання меблів”.

З вітальним словом звернувся до присутніх директор коледжу, доктор сільськогосподарських наук, професора, Заслужений лісівник України ІВАНЮК Ігор Дмитрович, який привітав з визначним днем 10-ту окрему гірсько-штурмову бригаду “Едельвейс” і колектив коледжу з днями заснування, адже символічно напевне, що тепер 1 жовтня стало днем для відзначення як мінімум в двох частинах України – в Коломиї, де створена була бригада і на Поліссі, де знаходиться наш коледж.

Також до присутніх в залі прозвучали слова вітання представників військового складу 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади ” Едельвейс”, ДЕНИСОВЦЯ Юрія Миколайович — заступника голови Житомирської обласної державної адміністрації, СКИДАНА Олега Васильовича – ректора Поліського Національного університету, КОЛЕСНІКОВА Олега Борисовича – представника компанії STIHL в Україні. В рамках відзначення дня захисників відбулося покладання квітів до меморіалу “Борцям за свободу” на території коледжу та на цвинтарях у місті Малині полеглим воїнам за волю та свободу нашої України та Малинщини.

Вікторія Сахнюк, завідувач відділення