1 вересня – День знань

1 вересня – День знань

Cьогодні, 1 вересня у Малинському фаховому коледжі, уже традиційно по-родинному пройшло свято Першого дзвоника, яке символізувало початок нового навчального року.
Не дивлячись на тривожну обстановку, День знань був яскравим, емоційно насичиним та зворушливим, адже в коледж завітали першокурсники, які відкрили нову сторінку навчальних звершень нашого закладу.
Урочистий захід, присвячений Дню знань, розпочався з хвилини мовчання, за усіма загиблими у російсько-українській війні, за людьми, які загинули заради нашого майбутнього, щоби ми жили у вільній незалежній країні.
Урочиста частина заходу розпочалася з вітального слова директора Малинського фахового коледжу Іванюка Ігоря Дмитровича. Також з нагоди свята було продемонстровано для студентів, учнів України відеозвернення-привітання Президента України Зеленського Володимира Олександровича. До привітальних слів долучилися і почесні гості: директор Народицького спецлісгоспу Антонюк Руслан Сергійович, лісничий Давидівського лісництва державного підриємства «Народицький спецлісгосп», випускник коледжу, учасник оборони Житомирщини, якому особисто, на День Незалежності України, Президент вручив орден «За мужність III ступеня».
Наприкінці урочистого заходу в коледжі відбулася посвята першокурсників у студенти, усі дружно зачитали клятву першокурсників.
Свято Першого дзвоника у Малинському фаховому коледжу закінчилося урочистим виконанням державного гімну України.

Прес-служба коледжу