З метою озеленення території коледжу, розвитку соціально-екологічної і культурно-пізнавальної, науково-дослідної функції був закладений дендропарк, сучасна площа, якого становить 10га.
Цей парк почали створювати, ще за часів утворення Малинського лісотехнічного технікуму. За час існування парку створювались пам’ятні алеї до 50-річчя, алея з каштану кінського звичайного, 75-річчя – алея ялини колючої (сизої). Не одне покоління викладачів, студентів, працівників працювало над створенням цього прекрасного парку з його доріжками, клумбами, фонтаном, невеличким басейном. Постійно поновлюється різновидність деревних і кущових видів, яка становить на сьогоднішній день близько 120 видів деревних порід. Тут поєднане проростання деревних видів і форм Північного Полісся з декоративними видами інших регіонів України та різних країн свіжу доля участі яких складає 70% всіх видів.
Велику групу декоративних видів складають голонасінні, які представлені інтродуцентами з Північної Америки (кипарисовик тує видний, туя західна різних форм, псевдо тсуга Мензиса, ялина канадська, ялина колюча (форма сиза та ін.) з Середньої Азії (ялівець козацький) з Західної Європи (модрина європейська, тис ягідний, сосна гірська та ін.), Гірський Крим (сосна кримська).
Покритонасінні складають близько 80% всіх видів. Північноамериканська дендрофлора найбільш багаточисельна представлена дубом червоним, черемухою пізньою, кленом американським, оцтовим деревом, спірея калино листа, дейція шорстка, магнолія подуболиста, ясен зелений, кожанка, тополя бальзамічна, катальпа та ін. Представники цього континенту найкраще пристосовуються до природно-екологічних умов України, тому такі види, як акація біла і дуб червоний так широко використовуються в лісових насадженнях, що мало хто знає, що вони, переселенці. Також є представники із Західної Європи, Кавказу, Криму, Середньої Азії, Сибіру, Приморського краю.
На сучасному стані, ми проводимо реконструкцію дендропарку, створений план реконструкції із введенням нових видів і форм деревних рослин .
Значну частину посадкового матеріалу вирощуємо в місцевій теплиці, нові види закуповуємо або приймаємо допомогу від спонсорів (лісгоспів0 Держкомлісу.
Дендропарк відіграє велику роль у формуванні вмінь і навичок у студентів коледжу з базових лісівничих дисциплін, а також є куточком відпочинку студентів і місцевих жителів, що на вихідних тут можна побачити щасливі обличчя молодят, які фотографуються біля гарно-квітучих дерев, кущів, клумб парку. Ми проводимо багато екскурсій по парку для школярів м.Малина і району, тим самим розвиваємо цікавість до нашого навчального закладу та до спеціальності «Лісове господарство». Наш парк із задоволенням чекає на відвідувачів і гостинно їх зустрічає величними 100 літніми соснами.