У коледжі – представники Центру національної інвентаризації лісів

        27 липня до Малинського фахового коледжу завітали гості – начальник Центру національної інвентаризації лісів України виробничого об’єднання  «Укрдержліспроект» Андрій Шамрай, провідний інженер з організації та нормування праці Центру Олександр Будзінський та менеджер-управитель зі зв’язків  із громадськістю Центру Вікторія Зеніна. 

        З 95-річною історією коледжу, його звичаями, традиціями, здобутками студентів та викладачів, планами на майбутнє та унікальними експонатами Історико-краєзнавчого меморіального музейного комплексу гостей ознайомив директор Ігор Іванюк. 

           Студентам-лісоводам та викладачам коледжу гості зі столиці, зокрема, прочитали доволі пізнавальну лекцію, присвячену актуальним питанням порядку проведення інвентаризації лісів України, визначення основних таксаційних показників при проведенні інвентаризації, а також ознайомили з програмним забезпеченням.

           Затим присутні продовжили свою роботу на території лісових насаджень філії Радомишльське ЛМГ ДП «Ліси України».

           Майбутні лісівники отримали величезне задоволення від спілкування та передачі практичних знань і навичок із фахівцями та висловили щиру подяку співробітникам Центру національної інвентаризації лісів (ЦНІЛ) України виробничого об’єднання  «Укрдержліспроект» за цікаву та змістовну лекцію.

Богдан ЛІСОВСЬКИЙ.