Тиждень кафедри

Тиждень кафедри

Тиждень кафедри Лісівництва та захисту лісу проходив у коледжі з 24 по 30 квітня. Цьогоріч він був надзвичайно насиченим та змістовним. Тиждень почався з Фотовиставки-конкурсу «Природа рідного краю». Упродовж цього дня відбулася студентська науково-практична конференція «Ліс – об’єкт наукових досліджень». Під час засідання були заслухані доповіді з аспектів лісівництва, захисту та охорони лісу, садово-паркового господарства. У своїх виступах учасники конференції поділилися результатами власних наукових досліджень, ознайомили з новизною у галузі лісового та садово-паркового господарства, взяли активну участь у обговоренні виступів колег. Усі учасники конференції отримали сертифікати та запрошення до публікації в електронному виданні матеріалів конференції. 

25 квітня відбулися олімпіади з навчальних дисциплін «Ботаніка» та «Лісові культури». Переможці були нагороджені грамотами коледжу. Кращі навчально-методичні розробки, навчальні посібники викладачів кафедри та поробки студентів-гуртківців були представлені на виставці.

Ще один захід, ініційований кафедрою – відеолекції на тему «Протипожежна профілактика в лісах України» та «Пошкодження соснових деревостанів ентомошкідниками у Центральному Поліссі», проведені викладачами кафедри Левченком В. Б. та Захарчуком В. А.

Тиждень завершився, продемонструвавши потужний потенціал та професіоналізм членів кафедри Лісівництва та захисту лісу Малинського фахового коледжу. Дякую всім, хто організував чудові заходи та долучився до них.

Ярослав ФУЧИЛО

д-р с.-г. наук, професор, завідувач кафедри