Спорт

Є в коледжі й вправні тенісисти!
З 14.03 до 18.03 у рамках реалізації Плану роботи Малинського фахового коледжу в частині розвитку й підтримки різних видів спорту та юних талановитих спортсменів відбувся турнір із настільного тенісу серед студентів різних курсів.
Як поінформував головний суддя змагань, викладач фізичної культури Роман Гловацький, участь у змаганнях із настільного тенісу (особистий результат) виявили бажання взяти 20 студентів МФК.
В результаті безкомпромісних і напружених партій перше місце виборов студент групи ЛГ-11 Іван Грицюк (класний керівник Інна Андріївна Музика), другим став Андрій Андрійчук із групи ЛГ -21 (класний керівник Оксана Миколаївна Копишинська), а третю сходинку посів Богдан Сівак із групи ЛГ- 23 (класний керівник Світлана Василівна Лахно).

Я щиро дякую всім учасникам, переможцям турніру, колегам за підтримку та розуміння, адміністрації за сприяння у проведенні змагань у такий непростий для всіх нас час. Турнір із настільного тенісу вкотре підтвердив, що є в коледжі справжні юні тенісисти, котрі вміють гарно грати, вигравати, підтримувати, і вболівати за своїх друзів і одногрупників.

Роман Михайлович

Переможці та призери нагороджені медалями та грамотами.
Богдан Лісовський.
Фото пресслужби коледжу.