Спеціальність сучасності

Обирайте в 2023 році 👩‍🎓👨‍🎓спеціальність 187 Деревообробні та меблеві технології ( освітньо-професійна програма “Деровообробні та меблеві технології”)і ми навчимо Вас працювати з деревиною, Ви дізнавайся більше класних ідей по роботі з деревиною і матимете змогу створювати власні шедеври.

Корисно дізнатись:
Найбільш популярні програми проєктування меблів
ЗD Suite Меблевий салон

Це застосування призначене для проєктування дизайну інтер’єру , багатофункціональне, але нескладна в застосуванні.
Насамперед розробляється інтер’єр необхідного приміщення, яке може бути будь-якої форми, необов’язково прямокутної. Проєкт можна продемонструвати в кресленнях або в кольоровому форматі 3D, до того ж з якою завгодно точки. Створена в конструкторі корпусні меблі також демонструється в тривимірному форматі 3D, або як креслення проєкцій спереду, збоку, зверху з зазначеними розмірами ліній.
А якщо об’єкт поставити на подіум, то висота його також автоматично змінюється. Проєктувальник може кожну модель меблів коригувати за кольором, фасаду, габаритам. В наявності набір квітів, допустимих для конструювання подібних об’єктів.
В проєктний інтер’єр можна додавати практично будь-які кухонні елементи: плити, витяжки, холодильники, стільниці, плінтуси, стінові панелі. Видаляти їх з проєктованого приміщення також гранично просто. Є можливість формувати бібліотеку гарнітурів, вести складові артикули елементів з інформацією про матеріали корпусів, ручок, ніжок, стекол. На заключній стадії конструювання є можливість підготувати документи для продажу сконструйованої меблів.
https://softomania.net/windows/537-3d-suite-mebelnyy-salon-26.html

Астра –меблевий конструктор

Астра-Конструктор, що дозволяє візуалізувати розробляються об’єкти;
Астра-Розкрий становить карти присадки, креслення розкрою;
Astra S-Nesting дозволяє розкрій довільних форм при розробці складних деталей.

Його розробили спеціально для організації середнього та малого бізнесу в меблевій галузі. Він придатний для проєктування окремих деталей, об’єктів меблювання, а також для розробки гарнітурів.
До плюсів програмного забезпечення слід віднести такі можливості як підбір економічного розкрою, автоматичне розміщення кріплення, перевірка безпомилковості з’єднання елементів. http://www.astrapro.com.ua/default.asp?page=astra-konstruktor-mebeli

*Sаwyer

В інтернеті можна завантажити також графічні редактори, що мають функцію розкрою, розпилювання, контролю над розмірами заготовок. 
Використовуючи їх, мебляр може з різного матеріалу вирізати необхідні деталі так, щоб отримати найбільшу економію коштів, а залишки були найменшими. 
На базі спроєктованих виробів та інформації про матеріальні складські залишки складання завдання розкрою.
Створення карт розкрою з урахуванням ширини і послідовності розпилу, технологічних відступів і текстури.
Ручне форматування карт розкрою з роздруківкою їх креслень.
Ведення статистики сумарною площі залишків і відсотка відходів.

В цілому програма забезпечує оптимізацію розкрою і підтримку обліку складських матеріалів незалежно від профілю, а також розмірів підприємства. Головна її перевага – забезпечення ефективного алгоритму оптимізації використання матеріальних ресурсів.

🎓
Чекаємо Вас на навчання в Малинський фаховий коледж.

Матеріал узагальнено В.Сахнюк, завідувач відділення, за матеріалами у вільному доступі інтернету (https://blogchain.com.ua/prohramy-dlia-proektuvannia-mebliv-onlajn/)