РОЗПОЧАТО РЕЄСТРАЦІЮ 2020 ДЛЯ ЗДАЧІ ЗНО ТА ДПА У ФОРМІ ЗНО

З 03 лютого розпочато реєстрацію для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні 2020 року, яка триватиме до 24 березня. 

Комплекти документів (сформованих при реєстрації) студентів для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО необхідно надсилати до 17 березня 2020 року в регіональні центри.

Щоб успішно зареєструватися для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні, необхідно створити та оформити реєстраційну картку, сформувати пакет документів і передати його до регіонального центру.

Реєстраційну картку можна сформувати за допомогою спеціального сервісу «Зареєструватися». Першим кроків при реєстрауії є обрання категорії особи:

-випускник закладу ЗСО 2020 року;

-учень закладу ПТО;

-студент закладу вищої освіти;

-випускник минулих років;

-випускник, який здобуде в 2020 році ПЗСО в закордонному закладі освіти.

Нагадуємо, що процедура реєстрації залежить від того, чи проходитиме особа ДПА  у формі ЗНО:

http://testportal.gov.ua/procedura/ (посилання для реєстрації осіб, які складають ДПА  у формі ЗНО);

http://testportal.gov.ua/proceduravipusknikiv/ (посилання для реєстрації осіб, які не складають ДПА  у формі ЗНО)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ! Після того, як ви надіслали пакет документів для реєстрації до регіонального центру, ви маєте можливість за допомогою сервісу «Стан опрацювання документів» перевірити на якому етапі опрацювання ваші документи. Для цього необхідно увести номер реєстраційної картки до сервісу.

Важливо зазначити, що реєстраційні документи в регіональних центрах опрацьовуються по мірі надходження. Обробка реєстраційних документів триває не довше 10 робочих днів із моменту їхнього надходження до регіонального центру.

 

Інформація підготовлена за матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти. Більш детально можна ознайомитись за посиланням (http://testportal.gov.ua/registr/) або звернутись за консультацією в денне відделення