Результати мистецького конкурсу ” Заповіт нащадкам”

     10 березня під час онлайн-включення на платформі Zoom було офіційно оголошено про результати мистецького конкурсу «Заповіт нащадкам», присвячений вшануванню пам’яті великого Кобзаря. Учасники конкурсу запропонували на розгляд комісії роботи до таких творів Т.Г.Шевченка як:
«Над Дніпровою сагою», «Тече вода з під явора», «Тополя», «Зацвіла в долині червона калина», «Причинна»,  «Садок вишневий коло хати», «Заповіт»,  «Мені тринадцятий минало»,  «Катерина»,  «Гайдамаки», «Кавказ», «Сон», «Неначе степом чумаки» .
До конкурсної комісії надійшли роботи від учнів 9-11 класів шкіл міста Малина та Коростенського району.     

     Серед учнів загальноосвітніх закладів освіти визначено кращі роботи, подані на конкурс  до творів Т.Г.Шевченка, незалежним журі:
   – Вознюк Карина («Садок вишневий коло хати») – І місце;
   – Барановський Олександр («Сон»)– ІІ місце;
   – Яценюк Дмитро ( «Тече вода з під явору»)– ІІІ місце.

     До участі в номінації «Краща студентська робота» долучились та подали роботи студенти коледжу. Так кращою роботою визнано, за результатами голосування, Лук Діани (до поезії «Заповіт») студентки БО21, активними учасниками, які запропонували на конкурс декілька робіт стали студенти з групи ОД21 – Нагорний Ілля, ІІ місце та із групи ЗБ21 -Вітюк Вероніка, ІІІ місце.

    Також талановито виконані роботи за допомогою різних художніх технік продемонстрували студенти груп: ЛГ21 – Карпенко Євгенія, Дорошенко Артур, Примаченко Андрій, ЗВ21 – Бондарчук Катерина, ЗБ21 – Содоль Олександра.
     Конкурс було проведено за ініціативи студентської ради коледжу, організатором якого виступила циклова комісія гуманітарних та соціальних дисциплін, а також за підтримки ТОВ Мост-Малин (керівник: Колесніков Олег Борисович), офіційного представника компанії STIHL i WOOD-MIZER в Україні.
     Вітаємо всіх переможців і всіх учасників конкурсу та надіємось на подальшу співпрацю і участь в подібних заходах, організованих Малинським лісотехнічним коледжем.

Вікторія Сахнюк, завідувач відділення