Підвели підсумки

Підвели підсумки

25 червня в дистанційному режимі на платформі Zoom відбулося засідання педагогічної ради коледжу за підсумками роботи у 2019/2020 навчальному році. Засідання очолив голова педагогічної ради, директор коледжу Ігор Дмитрович Іванюк.

Під час педради було обговорено підсумки навчально-методичної та виховної роботи колективу за навчальний рік, проаналізовано результати державної атестації випускників, стан і завдання профорієнтаційної роботи, інші важливі аспекти діяльності коледжу, зокрема, розглянуті і схвалені освітньо-професійні програми підготовки фахових молодших бакалаврів та бакалаврів спеціальності 205 Лісове господарство, навчальні плани на 2020/2021 навчальний рік

У виступах доповідачів відмічалося, що в складних умовах, які склалися, колектив зміг «на ходу» перебудувати свою роботу, впровадивши технології  дистанційного навчання. Нелегко було і викладачам і студентам, адже умови роботи були не звичними, вчитися разом зі студентами потрібно було і викладачам. Завдяки наполегливій роботі всього колективу були  виконані навчальні плани і програми, забезпечено випуск молодих спеціалістів.

Водночас, напруга не спадає, карантинні обмеження  продовжують діяти, а тому колективу необхідно бути готовим до нових умов роботи і в наступному навчальному році. Міністерство освіти і науки України листом від 24.06.2020р. № 1/9-344 зорієнтувало заклади освіти на необхідність підготовки  до роботи в новому навчальному році у системі змішаного навчання, при якому буде поєднуватися аудиторна та дистанційна освітня діяльність учасників освітнього процесу. А це вимагає подальшої ретельної підготовки колективу до таких умов роботи.

З метою розробки та реалізації заходів до запровадження змішаного навчання, рішенням педагогічної ради створено робочу групу з-поміж науково-педагогічних працівників коледжу.

Попереду в педагогічних працівників – відпустка, але вона, певною мірою, буде «робочою», адже необхідно додатково виконати великий обсяг методичної роботи для підготовки до роботи в нових умовах.

                                 Л. Мойсієнко, секретар педагогічної ради