ПТАХИ ПРИЛЕТІЛИ

ПТАХИ ПРИЛЕТІЛИ

Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 р. була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.
З давніх-давен приліт перших перелітних птахів сприймався нашими пращурами, як велика весняна радість. Поява пернатих знаменувала прихід справжньої весни, слугувала підтвердженням щорічного оновлення землі після довгої холодної зими.
Пташки – наші найменші друзі та невід’ємна часточка природи. Вони прикрашають діброви і сади, тішать нас своїм чарівним співом. Їх весела дзвінка пісня, яскраве забарвлення оживляють природу і звеселяють наші серця, додають нам бадьорості і радості.
Кожного року студенти нашого коледжу зустрічають пернатих друзів, які повертаються до рідного дому. Ось і цього року 1 квітня відбулась виховна година на тему: «Птахи прилетіли», для здобувачів освіти груп ЛГ 21, 22, 23 спеціальності 205 Лісове господарство. На території коледжу та в лісовому масиві, який знаходиться поряд, було розвішано більше 20 шпаківень для наших пернатих друзів.

Світлана СТАСЮК, голова цк лісогосподарських та садово-паркових дисциплін.