Про захід до До дня працівників освіти

Щороку в першу неділю жовтня наша країна відзначає День працівників освіти. Професія освітянина – одна з  найскладніших та найважливіших у світі, яка допомагає молоді пізнати  навколишній світ, здобути необхідні знання, а найголовніше – проявити  таланти, набути моральні й духовні  цінності  та обрати вірний життєвий шлях.

30 вересня в Малинському фаховому коледжі відбувся урочистий захід, присвячений Дню працівників освіти. З вітальним словом до присутніх звернувся директор коледжу, доктор сільськогосподарських наук, Заслужений лісівник України – Ігор Дмитрович Іванюк. У своєму виступі директор висловив щиру подяку педагогічним працівникам за невтомну працю,  високу  професійну майстерність та вагомий внесок у розбудову педагогічної освіти.  

В  переддень професійного свята грамотами Міністерства освіти та науки України, Житомирської обласної  ради, Коростенської районної державної адміністрації та Малинського фахового коледжу  було відзначено кращих викладачів та працівників  коледжу.

З вітальним словом до всіх присутніх звернувся  голова профкому працівників Малинського фахового коледжу Іван  Володимирович Федьович.

Яскравим доповненням урочистого заходу стали відеопривітання  від педагогічних та бібліотечних  працівників. Захопила всіх присутніх чуттєвою піснею «Чарівна скрипка»  у виконанні  студентки нашого коледжу Вікторії Сачкової.

Зі святом Вас, шановні викладачі!

 Здоров’я  Вам бажаємо, наснаги та творчих злетів!