«Просвітницькі заходи з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації» у коледжі

З 2014 року російські окупаційні збройні формування активно використовують міни та інші аналогічні небезпечні вибухові пристрої, у тому числі, заборонені міжнародним правом.

 Після повномасштабного вторгнення росії в Україну 24 лютого 2022 року проблема мін і вибухонебезпечних залишків війни набула особливої гостроти. За попередніми даними, очищення від вибухонебезпечних залишків потребують близько 80 тисяч квадратних кілометрів території України.

У зв’язку із зростанням загрози ураження цивільного населення від мін та вибухонебезпечних залишків війни та рекомендаціями МОН України, щодо уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації у коледжі серед учасників освітнього процесу було проведено онлайн «Просвітницькі заходи з питань уникнення ураження мінами і вибухонебезпечними предметами та поведінки у надзвичайній ситуації».

Прес-служба коледжу