Переможці конкурсів

Переможці конкурсів

Проведення цього конкурсу сприяє піднесенню престижу української мови і літератури у молодого покоління, підвищує рівень загальної культури, виховує в його учасників почуття гордості за свій народ, любов до рідного краю, вшановує Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.

Переможці конкурсу:

І м. – Лупенко Богдан, студент групи БО+ЗБ – 11.

ІІ м. – Пастушенко Ірина, студентка групи БО+ЗБ -11.

ІІІ м. – Шкарбан Вікторія, студентка групи БО+ЗБ-11.

Такі заходи допомагають молодому поколінню зрозуміти та усвідомити неоціненний вклад Тараса Шевченка в зародження та розвиток української культури, мови, нашої державності. 

9 листопада у коледжі був проведений ІІ етап Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, у якому (відповідно до Положення) взяли участь студенти першого курсу в кількості 45 чоловік. Конкурс проходив у форматі онлайн, на нашій освітній платформі LCloud.

Метою конкурсу є забезпечення всебічного розвитку і функціонування української мови в усіх сферах суспільного життя, сприяння утвердженню її статусу як державної, піднесення престижу української мови серед молоді.

Отже, призові місця здобули:

І – Возненко Ігор,студент групи ЕР – 11.

ІІ – Онищук Дмитро, студент групи ЕР – 11.

ІІІ – Забара Максим, студент групи БО+ЗБ – 11.

Також варто відзначити роботи Лупенка Б. і Карнер В., студенти групи БО+ЗБ-11.

Ці студенти, ще раз підтвердили, що знати, говорити, писати  рідною мовою не тільки престижно, а й необхідно, бо ми – українці!

Вітаємо переможців!

Пернарівська Таміла, голова циклової комісії