НМТ 2024

Згідно з текстом наказу, подання реєстраційних документів для участі в НМТ (основний період) відбуватиметься з 14 березня до 11 квітня 2024 року. Крім того, до 15 квітня 2024 року майбутні абітурієнти зможуть вносити в персональному кабінеті зміни до:

  • назв навчального предмета на вибір;
  • мови перекладу завдань сертифікаційної роботи НМТ;
  • населеного пункту в Україні, де особа перебуватиме в дні проведення НМТ, або закордонного населеного пункту, у якому вона хоче взяти участь в НМТ;
  • інформації про потребу в проходженні НМТ під час додаткових сесій.

Запрошення для участі в основних сесіях НМТ абітурієнти й абітурієнтки отримають не пізніше 4 травня 2024 року. А самі основні сесії (за окремим графіком) відбудуться з 14 травня до 25 червня 2024 року.
Результати тестувань учням і ученицям повідомляють у персональних кабінетах до 2 липня 2024 року.

Для реєстрації знадобиться завантажити сканкопії або фотокопії документів учасника НМТ.

Звертаємо увагу, що кожна електронна копія документа (відсканована чи сфотографована) має бути окремим файлом у форматі .png або .jpg розміром не більше 1 Мб.
Після успішної реєстрації та її підтвердженням регіональним ЦОЯО майбутні абітурієнти зможуть сформувати персональний сертифікат для участі в НМТ. Ця функція стане доступною не пізніше ніж через сім календарних днів із дня надсилання інформації на обробку.

Детальніше:

Вимоги до завантаження копій паспортного документа:

  • паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, у формі книжечки: має бути завантажено зображення сторінки / розвороту, що містить інформацію про тип, серію (за наявності) та номер документа, прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), число, місяць і рік народження власника / власниці документа;
  • паспортний документ або інший документ, що посвідчує особу, у формі картки: має бути завантажено зображення обох боків, що містить інформацію про тип, серію (за наявності) та номер документа, прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), число, місяць і рік народження власника / власниці документа;
  • довідка про звернення за захистом в Україні: має бути завантажено зображення сторінки(-ок), що містить(-ять) інформацію про тип документа, номер справи, прізвище, ім’я, по батькові (за наявності), число, місяць і рік народження власника  / власниці документа.

Дивись деталі за покликанням: https://testportal.gov.ua/vymogy-do-zavantazhennya-dokumentiv-2/

Підтвердити внесену інформацію про РНОКПП можна, завантаживши до сервісу реєстрації один із документів, що підтверджує достовірність РНОКПП:
1) картку платника податків;
2) паспорт громадянина України, до якого внесено дані про РНОКПП;
3) свідоцтво про народження, до якого внесено дані про РНОКПП;
4) довідку про присвоєння ідентифікаційного номера фізичної особи – платника податків;
5) дійсний паспорт громадянина України для виїзду за кордон, що містить інформацію про РНОКПП.

Обов’язкові копії документів:

  • паспорт або інший документ, який засвідчує особу;
  • довідка з місця навчання (для випускників 2024, видається школою) або свідоцтво про загальну середню освіту;
  • картка платника податків або документ, де вказано ваш ідентифікаційний код. Якщо не маєте картки платника податків — під час реєстрації поставте позначку про відсутність РНОКПП.

За інформацією ВЦОЯО https://vintest.org.ua/nmt-2024-zavtra-start-reyestratsiyi/