Міжнародний науково-педагогічний семінар

     23 лютого 2021 року,  на базі Вищої Школи Агробізнесу в Ломжі (Польща),  відбувся Міжнародний науково-педагогічний семінар«Інтеграція закладів фахової передвищої та вищої освіти в європейський освітній простір. Розвиток міжнародного співробітництва» („Integracja zawodowych szkół wyższych w europejskiej przestrzeni edukacyjnej. Rozwój współpracy międzynarodowej”),  учасниками якого стали більше 150 осіб з різних закладів України і Європи. Організаторами даного семінару виступили керівництво та викладацько-студенський склад  Вищої Школи Агробізнесу в Ломжі (Польща).  Сам семінар відбувся на платформі Microsoft Teams за допомогою попередньо створеного облікового запису в Microsoft.

     З вітальним словом до учасників семінару звернувся Роман Збігнєв Енглер доктор габ, професор, ректор Вищої Школи Агробізнесу. Було заслухано доповіді як іноземних колег ( Іренеуш Жуховскі, доктор габ., інженер, професор, проректор з розвитку WSA, головний редактор часопису «Зошити Наукові»; Анжей Борусевич, доктор габ., інженер, професор, проректор з дидактики Вищої Школи Агробізнесу; Ігор Скодзкі, магістр, викладач, керівник курсу вивчення іноземних мов; Пауліна Шадурска, інженер, координатор програми Еразмус +, керівник студентського самоврядування, уповноважена ректора до співпраці з людьми з інвалідністю)  так і українських колег. Модератором заходу виступила Зоя Шарлович (PhD, ад’юнкт, адміністративно-офісний працівник WSA).

     Кожен з нас розуміє, що важливим на сучасному етапі є міжнародна співпраця, такі семінари є корисними не лише в цьому напрямі, але й мають цінність в тому, що кожен на фіналі має неоціненний досвід, який отримав завдяки обміну інформацією з колегами, які мають багато цінних напрацювань. Такі семінари відкривають багато кордонів, на жаль в період пандемії вони лише віртуальні, але всім нам є до чого прагнути, адже самоосвіта і саморозвиток є ключовими моментами роботи викладача.

Вікторія Сахнюк, учасник семінару, завідувач відділення