Міжнародний науково-педагогічний семінар

Міжнародний науково-педагогічний семінар
«Висококваліфікований випускник – основа перспективного розвитку агропромислового виробництва»

Запрошуємо взяти безкоштовну участь у Міжнародному науково-педагогічному онлайн-семінарі для науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти на тему:
«Висококваліфікований випускник – основа перспективного розвитку агропромислового виробництва» в рамках підвищення кваліфікації як складової навчання впродовж життя, який проводиться на базі Вищої Школи Агробізнесу в Ломжі (Польща). Найкращі спікери Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży поділяться з Вами досвідом підготовки здобувачів освіти за спеціальностями для системи агропромислового виробництва. Є можливість участі в дискусії через перекладача з польськими колегами.
Мова семінару польська і англійська з перекладом на українську та українська. Семінар відбудеться он-лайн 27 травня 2021р. Початок в 11.00 за українським часом. По завершенню семінару, Вам буде надісланий безкоштовний сертифікат, що підтверджує Вашу участь тривалістю 6 год. (0,2 кредити ЕСТS). Якщо ви плануєте виступ, прохання презентацію і тези доповіді надіслайти до 26 травня включно на ел. пошту: zoia.sharlovych@wsa.edu.pl Запрошуємо до реєстрації та обговорення.
Для участі вас необхідно подати заявку. Для цього скористайтеся посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf_QP51wbKvNp82hcrJJ6q8ddbfFCkqB6kScLht2X5ppjPgSg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0