Конференція відбулася

Конференція відбулася

22 березня 2024 року відбулася VI Міжнародна науково-практична конференція «Лісівнича освіта і наука: стан, проблеми та перспективи розвитку», яка проводилася за ініціативи Малинського фахового коледжу та Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі (Республіка Польща) за підтримки МОН України та партнерів. У роботі конференції взяли участь науковці, викладачі та здобувачі освіти з понад 50 закладів освіти та наукових установ, зокрема, з Литви, Республіки Польща, Швеції, Чехії, Нідерландів, Німеччини, Канади, Республіки Молдова.

Привітав учасників конференції директор Малинського фахового коледжу, д-р. с.-г. наук, професор Ігор ІВАНЮК. До вітального слова доєдналися д-ри с.-г. наук, професори Петро ЛАКИДА, Володимир КРАСНОВ, Юрій ДЕБРИНЮК; генеральний директор ВО «Укрдержліспроект» Віктор МЕЛЬНИЧЕНКО; д-р наук в галузі лісового господарства, експерт з арбористики, голова Інституту Дерева Пйотр ТИШКО-ХМЕЛЬОВЕЦЬ; ректор Міжнародної Академії Прикладних Наук в Ломжі, д-р інженер Іренеуш ЖУХОВСЬКИЙ. Під час пленарного засідання були заслухані доповіді з аспектів лісівництва, захисту та охорони лісу, садово-паркового господарства, екології, економіки тощо.

У своїх виступах учасники конференції поділилися результатами власних наукових досліджень, ознайомили з новизною у галузі лісового та садово-паркового господарства, взяли активну участь у обговоренні виступів колег. Усі учасники конференції отримали сертифікати та запрошення до публікації в електронному виданні матеріалів конференції. Надзвичайно приємно, що з кожним роком розширюється географія учасників конференції.

Маємо надію, що ці тенденції розвиватимуться й надалі, а наступного, 2025 року, ми привітаємо учасників VІІ Міжнародної науково-практичної конференції безпосередньо в стінах нашого коледжу.

Таїса ГАНЖАЛЮК, викладач МФК