Захисти дипломних проектів

     Нові знайомства, друзі, переїзди, враження, життя в гуртожитку, часте недосипання, лекції, сесії, згуртований відпочинок, смішні життєві історії, незабутні викладачі, пропущені пари все це є невід’ємною складовою студентського життя. Саме студентські роки  цікаві та незабутні. Вони наповнені не тільки радістю та безтурботністю, а й бажанням освоїти основи майбутньої професії. Непомітно пройманули 3,5 років навчання для студентів Малинського лісотехнічного коледжу спеціальності 206 Садово-паркове господарство (освітньо-професійної програми «Зелене будівництво і садово-паркове господарство). 30 січня 2020 року  відбувся захист дипломних проектів студентів групи ЗБ 41.

     Державну екзаменаційну комісію очолювала Дзиба Анжела Андріївна, доцент кафедри ландшафтної архітектури і фітодизайну, кандидат сільськогосподарських наук Київського Національного університету біоресурсів і природокористувань. На розгляд комісії були представлені дипломні проекти, які мають практичне застосування і можуть бути використані на замовлення.

    Слід відзначити, що всі студенти виявили високий рівень підготовки, представили цікаві проекти, зробили змістовні доповіді, які були насичені фактичними матеріалами  та презентовані за сучасними вимогами. За це вони мали високі оцінки від членів комісії.

    Захист дипломного проекту – це хвилюючий і відповідальний момент за весь період навчання в коледжі. Тепер все залишається позаду, молодих кваліфікованих спеціалістів чекає пошук перспективної роботи або подальше навчання.

   Всім студентам-випускникам бажаю широкої і світлої життєвої дороги, не зупинятись на досягнутому, наполегливості в досягненні поставленої мети.

Хай щастить вам молоді спеціалісти садово-паркового господарства.

                        

                     Голова циклової комісії лісогосподарських та
садово-паркових дисциплін С.В.Стасюк.