День єднання в коледжі

День єднання в коледжі

16 лютого 2022 року Указом Президента України оголошене Днем єднання !

Свято встановлено в Україні «З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…», згідно з Указом Президента України «Про невідкладні заходи щодо консолідації українського суспільства» від 14 лютого 2022 року № 53/2022.

16 лютого о 10:00 на майданчику, біля навчального корпусу №1, був піднятий Державний Прапор України,  викладачі та працівники коледжу разом виконали  Державний Гімн України. До присутніх звернувся директор коледжу Іванюк Ігор Дмитрович: «Наразі перед нашою державою стоять серйозні зовнішні і внутрішні виклики, вони спонукають нас до відповідальності, мужності та єднання. Ми сильний, єдиний народ. Сьогодні ми демонструємо це, святкуючи День єднання! У нас велика держава, сильна армія та бажання жити мирно на своїй землі! Віримо у свою армію та свою державу!».

В академічних групах були проведені виховні інформаційні години з питань протидії гібридним загрозам та інформаційно-пропагандистському впливу

Миру всім і злагоди! Слава Україні!

Прес-служба коледжу