День Європи

День Європи

Щорічно, 9 травня європейські країни відзначають День Європи, присвячений співпраці держав континенту та євроінтеграції. З 2023 року Україна вперше почала відзначати День Європи разом із Євросоюзом.

Для України – це особливий день, адже її та країни ЄС єднають спільні цінності, історія, культура, повага до людини та людської гідності, верховенство права.

Прапор Європейського Союзу майорить сьогодні поруч із прапором України. Європейський вибір Україна захищає у важкій боротьбі з російським агресором. 

З нагоди Дня Європи в коледжі була проведена  виховна година “Україна – це Європа”, під час якої студенти були ознайомлені з історією створення цього свята, його особливостями та традиціями, дізналися про важкий шлях України до європейських цінностей, про бажання українців жити в європейській державі, а у  читальній залі коледжу була презентована тематична книжкова виставка «День Європи».

За ініціативи студентської ради коледжу був проведений флешмоб «День Європи». Ми – європейці настільки, наскільки ми – українці; і лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.

Прес-служба коледжу