День родини

День родини

Український День родини відносно молоде свято і відзначаєтся з 2012 року. Відповідний Указ Президента України № 1209/2011 “Про відзначення в Україні деяких пам’ятних дат і професійних свят” був підписаний 30 грудня 2011 року. Святкування цього дня має щорічний характер і встановлено на 8 липня.

Сім’я належить до найважливіших суспільних та державних цінностей. Для наших дітей родина – це найкомфортніше середовище, в якому формуються умови психічного, фізичного, інтелектуального та емоційного розвитку. Для дорослої людини родина є джерелом реалізації цілих потреб.

Де б ми не перебували і чим б не займалися, нашим місцем сили завжди вважаються рідні стіни. В Україні є навіть говірка, що вони мають здатність «лікувати». З роду в рід ми передаємо нащадкам розуміння того, що наша сім’я та родина є найбільшою для нас цінністю. Повага до батьків та любов до дітей – одні з головних родинних цінностей, які передаються українцям з покоління в покоління.

Родина для кожного – це найдорожчі люди, які найбільше люблять і розуміють, навчають народній мудрості. У батьківській хаті прищеплюється любов до рідного мови, культури, бо саме сім’я є життєдайним джерелом споконвічно українських цінностей та традицій. 

Щиро вітаємо усіх з днем родини!

Прес-служба коледжу