День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні. Пам’ятний день встановлено з метою увічнення великої людської, громадянської і національної відваги та самовідданості, сили духу і стійкості громадян, завдяки яким змінено хід історії нашої держави, відстояні права і свободи людини, європейське майбутнє України. Згідно з Указом Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 «Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні».

В актовій залі МЛТК відбувся вечір-реквієм приурочений Дню пам’яті Героїв Небесної Сотні.  Ведучі заходу розповіли присутнім про події тих днів у Києві на Майдан, і всі ніби окунулися в ту атмосферу, яка панувала, в 2014. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих Героїв, щоб у глибокій скорботі низько схилити голови перед пам’яттю тих, боровся за честь правду і гідність  і віддав своє життя за нас з вами. Студентська молодь читала вірші, виконувала пісні, присутні переглядали відео сюжет, фотосвітлини жахливих лютневих подій. 

У холі центрального корпусу була презентована виставка «Вільні творять свободу», присвячена «Небесній Сотні».

Герої не вмирають! А живуть в наших душах, торкаються струн нашого серця. Ми закликаємо вас сьогодні згадати у ваших молитвах усіх Героїв, які поклали свої голови за наше майбутнє.

А сотню вже зустріли небеса..

Летіли легко, хоч Майдан ридав…

І з кров´ю перемішана сльоза….

А батько сина ще не відпускав..

Й заплакав Бог,побачивши загін:

Спереду — сотник ,молодий,вродливий

І юний хлопчик в касці голубій,

І вчитель літній-сивий-сивий..

І рани їхні вже не їм болять..

Жовто-блакитний стяг покрив їм тіло..

Як крила ангела, злітаючи назад,

Небесна сотня в вирій полетіла…

Прес-служба МЛТК