День науки

День науки

Сучасне життя складно уявити без наукових досягнень. Щоб оцінити заслуги науки перед суспільством, у третю суботу травня в Україні відзначається професійне свято – День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Цьогоріч він припадає на 15 травня.

День науки – вважається відносно молодим святом для українських учених, хоча Національна академія наук України (НАНУ) була створена ще 27 жовтня 1918 року.

Розвиток науки – це основа інтелектуального потенціалу нації, її гідного майбутнього.Видатний український філософ Феофан Прокопович писав: “Наука – це корінь і насіння…”. Адже кожна зернинка нової ідеї, посіяна у родючий ґрунт експериментів, проростає квіткою нового знання.

Метою свята є: вшанування наукових традицій, досягнень учених, якими ми цілком справедливо пишаємося, і на яких покладаємо великі сподівання.

В нашому закладі також як студенти, так і викладачі створюють наукові проєкти, працюють постійно над дослідженнями в лісовій галузі.

Щиро вітаємо освітян-науковців зі святом творчої праці – Днем науки!

Нових Вам відкриттів та звершень! Нехай зерна науки дадуть рясні сходи і зростуть врожаєм мудрості та натхнення! Невтомності Вам у новаторському пошуку, втілення інноваційних проєктів і задумів, мудрості та натхнення.

 

Прес-служба МФК