Гуртожитки


ГУРТОЖИТОК


Малинський фаховий коледж забезпечує своїх студентів гуртожитками на 350 місць. Гуртожитки призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів, а також  студентів заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії.

Для проживання у гуртожитку створені всі умови для навчання та відпочинку: студенти мають можливість проживати у трьох-чотирьох  місних кімнатах, на кожному поверсі є кухня з електричними плитами, санвузли, умивальники та кімнати гігієни. 

Для навчання та проведення дозвілля в гуртожитку проведений Інтернет, є кімната самопідготовки та кімната відпочинку, в якій проводяться виховні заходи, вечори відпочинку, тут  студенти можуть переглянути улюблені телепередачі. У коледжі функціонує медпункт.

Вихователь гуртожитків – Матер’ян О.І. забезпечує процес адаптації студентів до нових, самостійних умов проживання в гуртожитку,  проводить різноманітні заходи: вечори відпочинку, роботу з профілактики правопорушень, шкідливих звичок в студентському середовищі конкурс на кращу кімнату.

З метою організації змістовного дозвілля студентів проводиться цілий ряд спортивних, культурно-масових та виховних заходів. Цікаво проходять вечори відпочинку і святкові дискотеки. Упродовж року проводяться лекції, бесіди. тренінги на теми: «Профілактика злочинності, алкоголізму та насильства серед молоді», «Репродуктивне здоров’я дівчат, Планування сім’ї», «Крадіжка – це злочин», «Геть паління – ми за здорове покоління» та інші, зустрічі студентів із психологом, дільничним інспектором. 

Щомісяця проводяться засідання студентської ради гуртожитку, де розглядаються питання побуту, дозвілля студентів тощо.

Систематично проводяться рейди-перевірки санітарного стану кімнат і місць спільного користування, а також дотримання студентами гігієнічних норм. На екранах чистоти виставляються оцінки, на основі яких проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку. 

У стінах гуртожитку наші студенти відчувають  повагу, дружелюбність та допомогу з боку адміністрації, вихователів та працівників гуртожитку.

З 11.06.2022 року на посаді завідувачки гуртожитками працює Козяр Інна Юріївна. У своїй роботі продовжує створювати комфортні умови для забезпечення  процесу адаптації студентів до нових, самостійних умов проживання в гуртожитку.


Рада гуртожитку


З числа студентів, що проживають в гуртожитку, на загальних зборах відкритим голосуванням обирається рада гуртожитку.

До її складу також входять старости поверхів та вихователь гуртожитку. Кожному члену ради доручається конкретна ділянка роботи.

Рада гуртожитку покликана надавати допомогу в організації дозвілля, самопідготовки, покращенні житлово-побутових умов студентів, забезпечує дотримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку.


ДОЗВІЛЛЯ В ГУРТОЖИТКУ


Усім відомо: студентське життя – це не лише навчальні заняття, а й насичене різноманітними заходами дозвілля, яке іноді запам’ятовується краще, ніж сам навчальний процес.

У Малинському фаховому коледжі створено всі умови для того, щоб студенти не тільки весело та цікаво, а й з користю проводили вільний час.