Гуртожитки

 


ГУРТОЖИТОК


 

Малинський лісотехнічний коледж забезпечує своїх студентів двома гуртожитками на 420 місць. Гуртожитки призначені для проживання на період навчання іногородніх студентів, а також  студентів заочної форми навчання на період проведення екзаменаційної сесії.

 

Для проживання у гуртожитку створені всі умови для навчання та відпочинку: студенти мають можливість проживати у трьох-чотирьох  місних кімнатах, на кожному поверсі є кухня з електричними плитами, санвузли та умивальники. У кожному із гуртожитків є душові кімнати, пральні.

Для навчання та проведення дозвілля в гуртожитку проведений Інтернет, є кімната самопідготовки та кімната відпочинку, в якій проводяться виховні заходи, вечори відпочинку, тут  студенти можуть переглянути улюблені телепередачі. У коледжі функціонує медпункт.

Завідувач гуртожитками – Приймаченко Людмила Іванівна, вихователі гуртожитку –Матер’ян О.І., Чамор І.О., забезпечують процес адаптації студентів до нових, самостійних умов проживання в гуртожитку,  проводять різноманітні заходи: вечори відпочинку, роботу з профілактики правопорушень, шкідливих звичок в студентському середовищі конкурс на кращу кімнату.

З метою організації змістовного дозвілля студентів проводиться цілий ряд спортивних, культурно-масових та виховних заходів. Цікаво проходять вечори відпочинку і святкові дискотеки. Упродовж року проводяться лекції, бесіди. тренінги на теми: «Профілактика злочинності, алкоголізму та насильства серед молоді», «Репродуктивне здоров’я дівчат, Планування сім’ї», «Крадіжка – це злочин», «Геть паління – ми за здорове покоління» та інші, зустрічі студентів із психологом, дільничним інспектором. 

Щомісяця проводяться засідання студентської ради гуртожитку, де розглядаються питання побуту, дозвілля студентів тощо.

 Систематично проводяться рейди-перевірки санітарного стану кімнат і місць спільного користування, а також дотримання студентами гігієнічних норм. На екранах чистоти виставляються оцінки, на основі яких проводиться конкурс на кращу кімнату гуртожитку. 

У стінах гуртожитку наші студенти відчувають  повагу, дружелюбність та допомогу з боку адміністрації, вихователів та працівників гуртожитку.


Рада гуртожитку


З числа студентів, що проживають в гуртожитку, на загальних зборах відкритим голосуванням обирається рада гуртожитку.

До її складу також входять старости поверхів та вихователь гуртожитку. Кожному члену ради доручається конкретна ділянка роботи.

Рада гуртожитку покликана надавати допомогу в організації дозвілля, самопідготовки, покращенні житлово-побутових умов студентів, забезпечує дотримання правил внутрішнього розпорядку гуртожитку.

 

 

Староста гуртожитку № 1

 Барановський Владислав Васильович (ЛГ25+14)

Заступник старости– Пивовар Ярослав Анатолійович (ЛГ-33)

Староста гуртожитку № 2

Левандовська Ольга Василівна (ЗВ-31)

Заступник старости – Дубина Юлія Андріївна (ЗБ-31)

Староста ІІ поверху гуртожитку №1

Невмержицький Артер Дмитрович (ЛГ-22)

Заступник старости ІІ поверху 

Петровський Вячеслав  Володимирович (ЛГ-22)

Староста ІІІ поверху гуртожитку № 1

Шинкар Володимир Сергійович (ЛГ-31)

Заступник старости ІІІ поверху-  Проценко Андрій Петрович  (ЛГб-11)

Голова спортивно-масового сектору

Торгонський Сергій Сергійович (ЛГ-33)

Голова санітарно-побутового сектору

Суганяка Олексій Миколайович (ЛГ-42)

Голова навчального сектору

Кочмаровська Оксана Василівна (ЛГ-43)

Голова культурно-масового сектору

Гуменна Ніна Вікторівна (БО-21)

 

 


ДОЗВІЛЛЯ В ГУРТОЖИТКУ


Усім відомо: студентське життя – це не лише навчальні заняття, а й насичене різноманітними заходами дозвілля, яке іноді запам’ятовується краще, ніж сам навчальний процес.

У Малинському лісотехнічному коледжі створено всі умови для того, щоб студенти  не тільки весело та цікаво, а й з користю проводили вільний час.

Так, наприклад,  26 лютого 2020 року у гуртожитку №1 завдяки ініціативі, зусиллям вихователів гуртожитку відбулися змагання з дартсу, армреслінгу. У змаганні взяли участь:

Дартс:

 • Зілько Олександр студент групи ЛГ-12 – І місце
 • Романчук Павло ЛГ-12 – ІІ місце

Армреслінг:

 

 • Паламарчук Олександр ЕР41- І місце
 • Намов Михайло – МГ31- І місце
 • Приймаченко Андрій- ЛГ-11 – І місце
 • Євдаченко Дмитро –ОД-11 – І місце
 • Харченко Павло – ЛГ22+14+25- ІІ місце
 • Ковальчук Влад –ЛГ 33- ІІ місце
 • Нагорний Ілля- ОД 11- ІІ місце
 • Донцов Тарас – ЛГ 21- ІІІ місце
 • Проценко Андрій – ЛГб-11- ІІІ місце
 • Шевчук Денис- ЛГ21 – ІІІ місце
 • Кучеренко Сергій- ЛГ21-ІІІ місце
 • Степанчук Олексій –ЛГ32-ІІІ місце

 

Захід пройшов змістовно та весело і мав на меті не тільки розширити світогляд студентів, а й згуртувати мешканців у дружній колектив.

Вихователь гуртожитку Матер’н О.І. вручила активним учасникам подяки.

Отож, з упевненістю можна сказати:  дозвілля студента є таким, яке він сам для себе обере. А те, що воно може бути дуже цікавим, студенти МЛТК знають не з чуток…